Yapımı Çok kolay Tığ İşi Örgü -Amazing Crochet Knitting Pattern

Yapımı Çok kolay Tığ İşi Örgü -Amazing Crochet Knitting Pattern

Tığ işi örgü modelleri sunmaya devam ediyoruz. Yapımı çok kolay tığ işi örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamaları ve video anlatımını inceleyelim…

Yapımı Çok kolay Tığ İşi Örgü -Amazing Crochet Knitting Pattern

Yazlık örgülerde kullanabileceğiniz yapımı çok kolay tığ işi örgü modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için sunuyoruz. Arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Yapımı Çok kolay Tığ İşi Örgü Modelinin Yapılışı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde kolaylıkla bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz. Daha fazla örgü modeli için Yoncanın Örgüleri youtube kanalına bakabilirsiniz.

örgü ipi

Bu güzel örgü modelinde Kartopunun beyaz ve lacivert renkli ipleri tercih edilmekte. Örgülerinize çok yakışacak tığ işi şahane örgü modeli.

tığ işi örgü modeli

Yukarıdaki görselde gördüğünüz örgü modeli trabzan ile oluşmaktadır. Bu güzel örgü modeli 4 numaralı tığ ile kullanılmakta ama elinize yatkın tığları kullanabilirsiniz.

2021 örgü modeli

Tığ işi şahane örgü modeline farklı renkler katabilirsiniz. Bu güzel tığ işi örgü örneğinde hardal sarısı renkli ip ile de yapılmış örgü örneği aşağıda mevcuttur.

kolay örgü modeli

Tığ işi örgü modelini bayan yeleklerinde, bebek yeleklerinde, battaniyelerde, hırkalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hanımlar web sitemizde mevcut olan Kalp Desenli Muhteşem Tığ Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ işi örgü modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Yapımı Çok kolay Tığ İşi Örgü modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle …

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın