Yuvarlak Cıvıl Cıvıl Renkli Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

25.01.2022
2.306
Yuvarlak Cıvıl Cıvıl Renkli Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

Yuvarlak Cıvıl Cıvıl Renkli Tığ İşi Dantel Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Yuvarlak Cıvıl Cıvıl Renkli Tığ İşi Dantel Örgü Modeli (1)

Yuvarlak dantel örgü örneğimizi sizlerde gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz hanımlar tarafından çok beğenilen dantel örgü modelini hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

1- 1.15 mm lik dantel tığı

2- Altınbaşak maxi mavi dantel ip

3- Makas

kolay dantel modelleri

Yapacağımız yuvarlak tığ işi dantel örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Güzel tığ işi dantel örgü modelinde mavi renkli ip tercih edilmekte. Dilerseniz farklı renklerde ipler kullanabilirsiniz. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce.

Tığımızı elimize alıp on zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yuvanın üzerine üç zincir çekip yirmi üç trabzan yapıyoruz.

Güzel dantel modelleri
dantel örnekleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz örgü motifini yapmaya çalışacağız hanımlar. Dört zincir bir trabzan yapıyoruz ilk başta Hemen ardından bir zincir bir trabzan oluşturup devam edip motifi yapıyoruz.

yeni dantel modelleri

Motifimizin üzerine gördüğünüz gibi fileler yapacağız on iki zincir çekip sayarak zincirin üzerinde dördüncü deliğe batıyoruz ve orada yuva yapıyoruz ve altı zincir çekip bir trabzan oluşturuyoruz. Son olarak üç zincir artı bir trabzan yapıyoruz. Yedi zincir artı bir trabzan yapıyoruz.

örgü modelleri yeni

Yapamayan arkadaşlar yukarıdaki videolu yapılışına bakabilirler. Yavaş yavaş modelimiz ortaya çıkıyor yuvarlak dantel örgü modelimizi umarım sizlerde sevmiş ve beğenmişsinizdir.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çok Kolay Tığ işi çiçek Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

dantel örnekleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın