2 Günde Bitecek Yazlık Örgü Modeli-Summer Crochet Knitting Pattern

2 Günde Bitecek Yazlık Örgü Modeli-Summer Crochet Knitting Pattern

2 Günde rahatlıkla yapabileceğinizi düşündüğümüz bir modelin tarifi ile sizlerleyiz. Yazlık örgülerinizde kullanabileceğiniz yapımı çok kolay şahane örgü modeli. Aşağıya bu güzel örgü modelinin detaylı anlatımlı yapılışını ekliyorum. Videodan yaralanabilirsiniz. Haydi yakından yazlık örgülere çok yakışan örgü modelinin yapılış aşamalarını inceleyelim…

2 günde bitecek örgü modeli

Yazlık örgülerde kullanabileceğiniz yapımı çok kolay tığ işi şahane örgü modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için sunuyoruz. Bu güzel içeriğimizi arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

2 Günde Bitecek Yazlık Örgü Modeli Detaylı Anlatımlı Yapılışı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla örgü modellerinin detaylı anlatımlı Yapılışı için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirsiniz.

2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli

Yukarıdaki görselde gördüğünüz 2 günde bitecek yazlık örgü modeli için gerekli malzemeler beyaz ve mürdüm tonlarındaki renkli ipler ve 6 numaralı tığ.

2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli

Yukarıda görselde gördüğünüz örgü modelinin alt tabanı için ikili trabzanlar yapılmakta ardından yuvalar ile devam etmekte. Hanımlar yazlık örgülerinize çok yakışacak Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımına bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli

Burada arya beyaz renkli ip katılmakta ama sizler istediğiniz renkli ipleri katabilirsiniz. Burada beyaz ve mürdüm tonlarındaki ipler kullanılmakta.

2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli

Bebekler ve bayanlar için her türlü yeleklerde, hırkalarda, süveter, bluz, tunik gibi örgülerde kullanabileceğiniz tığ işi kolay ve güzel örgü modeli tarifi.

2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli2 Günde bitecek tığ işi örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız evde kolaylıkla yapabileceğiniz şahane, kolay örgü yapımının sonuna geldik. Arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın. Bir sonraki örgülerde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın