Kalp Desenli Muhteşem Tığ Örgü Modeli- Crochet Knitting Pattern

Kalp Desenli Muhteşem Tığ Örgü Modeli- Crochet Knitting Pattern

Yazlık örgülerde kullanabileceğiniz yapımı çok kolay kalp desenli örgü örneği ile sizlerleyiz. Tığ işi şahane örgü modellerini sunmaya devam ediyoruz. Örgülerinize çok yakışacak kalp desenli muhteşem tığ örgü modeli.

Kalp desenli tığ örgü modeli

Bebekler ve bayanlar için her türlü yeleklerde, hırkalarda, süveter, bluz, tunik gibi örgülerde kullanabileceğiniz tığ işi kolay ve güzel örgü modeli tarifi.

Kalp Desenli Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışı için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirsiniz. Her gün güzel ve farklı örgü modelleri anlatımlı yapılışları.

örgü ipi

Bu güzel kalp desenli örgü modeli için gerekli malzemeler Alize divanın çimen yeşil ve beyaz renkli ipi ve 6 numaralı tığ. Sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz. Yazlık çok güzel örgü modeli. Hanımlar yazlık örgülerinize çok yakışacak Yazlık Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ örgü modeli

Kalp desenli örgü modeline ilmek oluşturarak başladık ardından öz kararı zincir çekiyoruz. Tığ üzerine ipimizi doluyoruz 3 zincir geri geliyoruz 4. zincire batarak ikili trabzan yapmış oluyoruz buraya 6 tane ikili trabzan yapıyoruz.

kolay örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz kalp için 7 zincir çekiyoruz 7 zincirden tekrar geri sayıyoruz 3. zincire batıyoruz burada kaydırma tekniği yapmış oluyoruz buraya 5 tane kaydırma tekniği yapıyoruz. 1 zincir çekip dönüyoruz. Burada 4 yuva yapmış olduk. Yuvalara batarak trabzanlar yapıyoruz ve güzel kalp desenleri elde etmiş olduk.

güzel örgü modelleri

Yazlık örgülerde kullanabileceğiniz örgü modeli daha detaylı anlatımı için videodan yaralanabilirsiniz. Aralara istediğiniz renkli ipleri katabilirsiniz bu güzel örgü modelinde iki farklı renk ile yapılmakta.

kalp desenli örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız kalp desenli örgü modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın