Hakkımızda

En Güzel Hobim Hakkında

Türkiye den ve dünyadan her gün binlerce kişinin ziyaretine ev sahipliği yapan en güzel hobilerin yer aldığı güncel web sayfamız olan enguzelhobim.com ‘a hoş geldiniz.

Vizyonumuz

İğne oyası ve hobi işleri ile değişik fikirler arayan değerli kadınlarımıza farklı örneksiz fikir sunan enguzelhobim.com sitemiz hanımlarımıza ailelerine ve ev bütçesine katkı sağlayacak elişi, yemek tarifleri ve evde kendin yap ile ilgili örneksiz sunumlar oluşturmak.

Misyonumuz

Evde veya ek iş olarak hobi işleri yapan kadınlarımızın örnekler ile destek olmak ve başarılı olmalarına katkı sağlamak. Ziyaretçilerine farklı fikir ve örnekler ile yeni şeyler üretmelerine destek olmak.

Ben Kimim ?

03 Mart 2019 tarihinde itibaren yoncanın iğne oyaları kanalı arkadaşımın videolarını izinli alarak, iğne oyası ve elişlerinin hanım arkadaşlarımıza fikir olması yönünde içerik yayınlamaya başladık. En güzel hobim web sitemizde güzel iğne oyası modellerini sadece youtube kanallarında kalmasın herkes faydalansın diye bu güzel sitemizi kurduk.

Neler yapıyoruz?

Enguzelhobim.com olarak iğne oyası , oya , dantel , yemek tarifleri , ücretsiz programlar , online küçük oyunlar ve bir çok güzel hobileri sunuyoruz. Öncelikle Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımdaki videoları ve Instagram, Youtube  , Facebook ve Pinterest gibi sosyal platformlardaki seçkin yayınları emekçilerin emeğine saygılı bir şekilde yapanların isimlerini  web aracılığı ile tanıtımını yapıyoruz. Elişi ve diğer videolarla kendisinin tanıtımının yapılmasını isteyen hanımları destekleyerek tanıtımlarını yapıyoruz.

Benim tanıtımım da yapılsın veya reklam vermek istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize mail atabilirsiniz :[email protected]

iletişim sayfamızda da bize ulaşabilirsiniz iletişim sayfasına git.

Arkadaşım Yonca hanımın Youtube kanalları ziyaret ederek bir birinden güzel videolara bakabilirsiniz.

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCAQ2tX1ZboQtHTmiLWREPTw/

Yoncanın Hobileri Örgü Eğitimi Youtube kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCWi44kZzobny2TnE3HOOs2w/videos

Yoncanın örgüleri Knitting Crochet Tutorial kanalı :

https://www.youtube.com/channel/UCRokqIefekA5kY8HJhV6xOg

enguzelhobim.com ailesine hoş geldiniz.