Komşu Çatlatan Tığ işi Örgü Modeli – Easy Crochet knitting

Komşu Çatlatan Tığ işi Örgü Modeli – Easy Crochet knitting

Bugün sizler için komşu çatlatan örgü modelinin yapılışını derledik. Daha fazla örgü modelleri için En Güzel Hobim web sayfasına bakabilirsiniz. Hadi yapılış aşamalarını inceleyelim…

Komşu Çatlatan Tığ işi Yapımı Çok Kolay yelek battaniye hırka çanta örgü modeli * how to knitting

Sıradışı ve güzel tığ işi örgü modelleri sunmaya devam ediyoruz. Bu güzel içeriğimizi arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla örgü modelinin yapılışı için Yoncanın Örgüleri youtube kanalına bakabilirsiniz.

Komşu Çatlatan tığ işi

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi iplerimiz pembe, gri ve sarı renkli ipler kullanılarak yapılan tığ işi şahane örgü modeli.

Komşu çatlatan tığ işi

İlk önce pembe ip ile başlıyoruz ardından bir ilmek oluşturuyoruz ve üzerine zincir çekiyoruz. Zincirleri hafif bol çekiyoruz üzerine sık iğne yapacağımız için.

Komşu çatlatan tığ işi

İkinci kattı Gri ip ile devam ediyoruz, Gri ipimizi sık iğne boşluğundan batarak devam ediyoruz. 4 zincir çekip tığımıza doluyoruz. Daha sonra yarım model yapılışına geçiyoruz. 3 tane trabzanımız var ilkine batarak yarım model yapıyoruz.

Komşu çatlatan tı işi

Örgülerinize renk katacak Hanımlar tarafından çok beğenilen  Kalp Desenli Muhteşem Tığ Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

Komşu çatlatan tığ işi

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Komşu Çatlatan Tığ işi Örgü modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle …

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın