Tığ İşi Şahane Kare Dantel Modeli Yepyeni

29.01.2022
1.333
Tığ İşi Şahane Kare Dantel Modeli Yepyeni

Tığ İşi Şahane Kare Dantel Modeli Yepyeni ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ İşi Örgü Eğitim Videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ İşi Muhteşem Kare Dantel Örgü Modeli

Sizler için hazırladığımız kare dantel örgü modelinde mavi ve beyaz renklerin uyumu ile oluşan şahane tığ işi örgü örneği. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü örnekleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Yapılışı kolay en güzel en yeni kare dantel örgü örneği güzel tığ işi modelinde beyaz, mavi renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ardından modelimizi bir beyaz bir mavi ipler katarak büyüteceğiz.

2022 dantel modelleri

Sizler için hazırladığımız tığ işi kare dantel örgü örneğini umarım sizlerde sevmiş ve beğenmişsinizdir. Yapamayan arkadaşlar yukarıdaki videolu yapılışına bakabilirler.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Harika Tunus İşi Kolay Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

kare dantel örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın