Tığ İşi Değişik Şahane Dantel Örgü Modeli

26.01.2022
1.482
Tığ İşi Değişik Şahane Dantel Örgü Modeli

Tığ İşi Değişik Şahane Dantel Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ işi değişik dantel örgü modeli

Değişik tığ işi örgü modelini sizler için hazırladık. Yapacağımız tığ işi dantel örgü modelini faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

1- 1.15 mm lik dantel tığı

2- YarnArt Vıolet kavun içi dantel ip

3- Makas

kolay örgü modelleri

Bu güzel örgü modelimizde çiçek yapacağız hemen ardından fileler yaparak büyüterek değişik şahane tığ işi dantel örgü modelini yapmış olacağız. Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Güzel tığ işi dantel örgü modelinde kavun içi renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz istediğiniz renkli, ipleri tercih edebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, Tığımızı elimize alıp altı zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Hemen ardından altı zincir ve bir trabzan, üç zincir bir trabzan yapıyoruz.

2022 dantel modelleri
güzel dantel modelleri

Şimdi ise çiçeğimizi biraz büyütüyoruz hanımlar bunun için üç zincir, dört trabzan ve üç zincir yapıyoruz. Bu güzel örgü motifimizi sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

dantel örnekleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi çiçeğimizin altına sık iğneler ve trabzanlarla geçiş yapacağız ve sonra fileler yaparak birazcık da büyüterek kavun için tığ işi dantel örgü modelini yapmış olacağız.

dantel modelleri

Tığ işi dantel örgü motifimizi yavaş yavaş ortaya çıkıyor yapamayan arkadaşlar yukarıdaki videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirler.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çok Güzel Tunus İşi Örgü Modeli Yapımına bakaabilirsiniz.

değişik dantel modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın