Tığ İşi Farklı Tasarım Dantel Pike Takımı Örgü Modeli

28.01.2022
1.223
Tığ İşi Farklı Tasarım Dantel Pike Takımı Örgü Modeli

Tığ İşi Farklı Tasarım Dantel Pike Takımı Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

örgü modelleri yeni

Pike takımı için örnek arayan hanımlara fikir olsun yapımı kolay ve şık tığ işi dantel pike takımı örgü modelini hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler
1- 1.15 mm lik dantel tığı

2- Altınbaşak maxi beyaz dantel ip

3- Makas

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim yapacağımız güzel tığ işi dantel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce Tığımızı elimize alıp on altı zincir artı beş zincir çekiyoruz ve sekizinci boşluğa batıyoruz yuva oluşturup iki zincir ve bir trabzan yapıyoruz ve üç sık iğne yapıp görselde gördüğünüz modeli yapmış oluyoruz.

kolay örgü modelleri

Yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler. Yapımı kolay ve güzel dantel pike takımı örgü modeli.

2022 dantel modelleri

Yaptığımız örgü modelini hanımlar tarafından çok rağbet görmekte keyif alacağınız tığ işi farklı tasarım dantel pike takımı örgü modelini umarım sizlerde sevmiş ve beğenmişsinizdir.

Dantel pike takımı örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Tığ İşi Değişik Şahane Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

örgü örnekleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın