Şahane Fantastik Beyaz Kare Dantel Örgü Motifi 2022

01.03.2022
1.258
Şahane Fantastik Beyaz Kare Dantel Örgü Motifi 2022

Şahane Beyaz Kare Dantel Örgü Motifi 2022 ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

beyaz muhteşem dntel örgü modeli

Şahane Beyaz Kare Dantel Örgü Motifi 2022 sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2022 dantel örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim güzel tığ işi kolay örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri kullanılarak yapabilirsiniz.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz tığ işi farklı tasarım örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tığımızı elimize alıp on iki zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Yuvanın hemen üzerine ise üç zincir iki trabzan yapıyoruz böylelikle küçük çiçeğimizi oluşturuyoruz.

kolay dantel örgü modelleri

Şimdi ise çiçeğimizin üzerine dört trabzan, bir zincir bir trabzan ve yarım trabzan bir de sık iğne oylmak üzerine örtümüzü oluşturup yapıyoruz.

güzel dantel örgü modelleri

Bu güzel örgü modelimiz ile birbirinden güzel örgü çalışmaları yapabilirsiniz yapımı kolay tığ işi şahane örgü modeli.

kare dantel örgü motifi

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

güzel dantel örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın