Göz Kamaştıran Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

16.12.2022
262
Göz Kamaştıran Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

Göz Kamaştıran Şahane Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Şahane Tığ İşi Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tığımıza mor renkli örgü ipini doluyoruz ve 21 zincir çekiyoruz hemen arkasına 3 trabzan+ 2 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz. Yaparken zevk alacağınız şahane örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Örgü modelimizin üzerine 4 zincir+ bir sık yapıyoruz 5. deliğe batarak arkasına 5 zincir+ bir sık iğne yapıyoruz hemen arkasına 5. deliğe batıyoruz.

Mor renkli bu güzel örgü modelini sizlerde deneyebilir ve örgü modelinizde güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Web sitemizde mevcut olan Görenler Modelin Zarif ve Kolay Olmasına Hayran Kaldı modeline bakmanızı tavsiye ederiz. Sizlerde kolaylıkla yapabilir ve tercih edebilirsiniz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın