Tığ İşi Şahane Dantel Çiçek Örgü Motifi

01.02.2022
1.732
Tığ İşi Şahane Dantel Çiçek Örgü Motifi

Tığ İşi Şahane Dantel Çiçek Örgü Motifi ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ İşi Şahane Dantel Çiçek Örgü Motifi yeni

Sizler için hazırladığımız tığ işi dantel çiçek örgü modelini umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Yapımı çok çok kolay tığ işi çiçek dantel örgü motifini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız arkadaşlarınıza ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte nasıl yapıldığını öğrenelim. Yapacağımız güzel tığ işi dantel çiçek örgü modelinde kavun içi renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tığımızı elimize alıp altı sık iğne ardından yedi zincir bir trabzan, üç zincir bir trabzan yapıyoruz.

tığ işi dantel örgü modelleri

Şimdide modelimizi büyütüyoruz arkadaşlar sizler için hazırladığımız tığ işi dantel çiçek örgü modeli son zamanlarda çok tercih edilmekte. Yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler.

kolay dantel modelleri

Şimdide tığ işi dantel çiçek örgü modelimizin bir kanadını oluşturacağız böylelikle yavaş yavaş modelimiz ortaya çıkıyor.

2022 dantel modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çeyizlik Lif Yapımı bakmanızı tavsiye ederiz. Şahane tığ işi örgü lif modeli anlatımlı yapılışı ile birlikte.

güzel dantel modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın