Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

18.12.2022
247
Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yeşil renkli örgü ipimizi elimize alıyoruz 1.30 mm lik tığımıza doluyoruz hemen ardından 5 zincir çekiyoruz ardından üçlü trabzan yapıyoruz.

Örgü modelimizin üzerine 14 zincir çekiyoruz arkasına 4. deliğe batarak üçlü trabzanlar oluşturuyoruz. Modelimizin üzerine 14 zincir çekiyoruz.

Modelimizin üzerine 2 dörtlü trabzan+ 4 zincir+ 1 tane yarım sık iğne yapıyoruz. Hemen arkasına 2 dörtlü trabzan+ trabzan yapıyoruz.

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Görenler Modelin Zarif ve Kolay Olmasına Hayran Kaldı modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın