Kalem İle Çiçek Örgü Modeli Yapımı- Amazing Knitting Pencil Crochet

Kalem İle Çiçek Örgü Modeli Yapımı- Amazing Knitting Pencil Crochet

Kalem ile yapılan herkesin kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm çiçek örgü modeli tarifi ile sizlerleyiz. Yapımı çok kolay kalem çiçek örgü modelinin detaylı anlatımı video halinde ekledim. Videoyu izleyerek sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

CICEK MOTIFI En Güzel Hobim

Yelekleri, hırkaları, bluzları, süveterleri süsleyebilecek çiçek örgü modeli. Kalem ile yapılan bu güzel örgü modeli hanımlar tarafından çok beğenilmekte.

Kalem ile yapılan çiçek örgü modelinin anlatımlı yapılışı için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışı için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirsiniz.

Ekran Goruntusu 8 En Güzel Hobim

Kalem ile yapılan çiçek örgü modeli için gerekli malzemeler 4 numaralı tığ, kalem, iğne, mor ve beyaz renkli ipler. Bu güzel çiçek örgü modelini yaparken artan ipleri değerlendirebilirsiniz. Hanımlar örgülerinize çok yakışacak yakın zamanlarda yayınladığımız Kalp Desenli Muhteşem Tığ Örgü Modeline bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

çiçek motifi

Kalemi elimize alıyoruz bir ilmek oluşturuyoruz ardından kalemin üzerinde önden alıp arkadan geçirerek ilmekler oluşturuyoruz bu işlemi Kalemin üzerini kapatana kadar devam ediyoruz.

çiçek motifi

Yukarıda görselde gördüğünüz mor renkli ip ile ikinci sıraya geçiyoruz burada ikili trabzan yapmaktayız. Kalemin üzerini kapatana kadar devam ediyoruz ikici sıraya daha sonra Kalemden ilmekleri çıkarıyoruz ve elimize iğneyi alıyoruz ilmeklerden iğneyi geçirip birleştiriyoruz.

çiçek motifi

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz kalem çiçek örgü modeli ile bebek patiklerini süsleyebilirsiniz ayrıca aralara istediğiniz renkli ipleri katabilirsiniz.

çiçek motifi

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız evde kolaylıkla yapabileceğiniz kalem çiçek örgü yapımının sonuna geldik. Arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın. Bir sonraki örgülerde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın