Harika Tığ İşi Minik Çiçek Desenli Örgü Modeli

06.03.2022
2.713
Harika Tığ İşi Minik Çiçek Desenli Örgü Modeli

Harika Tığ İşi Minik Çiçek Desenli Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modeli

Harika Tığ İşi Minik Çiçek Desenli Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

kolay örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim güzel tığ işi kolay örgü modelinde krem renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri kullanılarak yapabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Minik çiçeklerimizi yapmaya başlıyoruz sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz farklı örgü çalışmalarında kullanabileceğiniz en güzel en yeni krem renkli örgü örneği.

örgü örnekleri

Burada minik tığ işi çiçeklerimiz birleştirme yapıyoruz yapmak isteyenler için adım adım videolu yapılışı yukarıda mevcut bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi alt zeminimizi yapıyoruz yavaş yavaş minik çiçek desenli örgü modelimizi yapacağız.

örgü modelleri yeni

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çift Halkalı Şahane Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ işi örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın