İşte Aradığın Yeğane İğne Oyası Modelleri

15.11.2022
326
İşte Aradığın Yeğane İğne Oyası Modelleri

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için birbirinden güzel iğne oyası modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için İşte Aradığın Yeğane İğne Oyası Modellerini seçip derledik. Haydi yakından birbirinden iddialı iğne oyası modellerini inceleyelim…

İşte Aradığın Yeğane İğne Oyası Modellerini sizler için hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gri yazma kenarına işlene en güzel en yeni iğne oyası modelinde pembe, gri ve yeşil renkli ipler tercih edilmekte. Yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebileceğiniz iğne oyası modeli örneği.

Pudra renkli yazma kenarına işlenen çiçekler ile süslene bu güzel modeli sizlerde yapabilirsiniz. Yaparken zevk alacağınız ilmek ilmek işleyeceğiniz şahane iğne oyası modeli.

Mor yazma kenarlarına işlenen şık ve zarif görünüme sahip şahane iğne oyası yazma kenarı modelini sizlerde kolaylıkla yapabilrisiniz.

Siyah yazma kenarına işlenen kırmızı çiçekler ile son zamanların en dikkat çeken iğne oyası yazma kenarı modeli. Bu güzel modeli mevlüt örtülerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına işlenen turuncu, sarı ve yeşil renkli iğne oyası modeli sizlerin de hoşuna gidecektir. Çeyiz bohçalarını rengarenk süsleyen iğne oyası modeli örneği.

Birbirinden güzel renkli ipler kullanılarak yapılan bu güzel iğne oyası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz için yapabileceğiniz yazma kenarı iğne oyası modeli.

iğne oyası eğitim videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalında.

Mavi yazma kenarına işlenen pullar ile süslenen en yeni en güzel iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl renkli ipleri tercih edilen yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebileceğiniz şahane iğne oyası modeli örneği.

Çok ilgi çeken bu güzel tasarım iğne oyası modelini sizler de çeyizlikler için sıra sıra yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarı için iğne oyası modelini sizler de tercih edebilir ve şık görünüm elde edebilirsiniz

Renk uyumunu harika göründüğü bu iğne oyası modeli ince işçilik istiyor fakat muhteşem görünüyor.

Çeyiz bohçalarını renklendirecek iddialı ve ağır iğne oyası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz. Yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Hem renkli hem de sıralı iğne oyası modellerini sizler de sipariş üzerine yapabilirsiniz.

Yazma kenarlarında sıralı çıtı pıtı sevenler için şahane iğne oyası yazma kenarı modeli. Kiremit renkli yazma kenarına sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

iğne oyası eğitim videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalında.

Açık pembe yazma kenarına işlenen bu güzel iğne oyası modelinde çiçekler çok fazla ilgi görmekte. Genç kızların ok sevdiği şahane iğne oyası modeli.

Herkesin kolaylıkla yapabileceği yazma kenarlarına çok yakışan iğne oyası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz.

Mor yazma kenarına işlenen mor çiçekler ile yapılan ince işçilik iğne oyası modelini sizlerde yapabilir ve tercih edebilirsiniz.

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Şıkır Şıkır İddialı Çeyizlik İğne Oyası Modellerine bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Kına yeşili yazma kenarına sarı ve kırmızı şahane çiçek motifini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gül iğne oyası motifi arayanlar için şahane bir iğne oyası motifi bu motifi yazma kenarlarında, tülbent kenarlarında ve birçok yerde kullanabilirsiniz.

Hem renkli hem de sıralı iğne oyası modellerini sizler de sipariş üzerine yapabilirsiniz.

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız İşte Aradığın Yeğane İğne Oyası Modellerinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın