13 tane düz renk yazmalara göz kamaştıran iğne oyası modelleri

01.06.2023
1.306

En güzel en yeni iğne oyası modelleri – Merhaba hanımlar bugün sizlere muhteşem iğne oyası modelleri paylaşacağız.

13 tane düz renk yazmalara göz kamaştıran iğne oyası modelleri

En güzel en yeni iğne oyası modelleri – Merhaba hanımlar bugün sizlere muhteşem iğne oyası modelleri paylaşacağız.

Umarım hoşunuza gider düz renk yazmalara çok yakışacak iğne oyası modellerin anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanama ve enguzelhobim.com web sitemi inceleyebilirsiniz.

yeni iğne oyası modelleri 01

Kiremit renkli düz yazma üzerine ağır ve gösterişli iğne oyası modelimizde yine yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda anlatımlı yapılışını bulabilirsiniz.

çeyizlik iğne oyası örnekleri

cadı kız iğne oya modeli anlatımlı yapılışı ütü istemen çok sipariş alacak çok güzel örnek modellerden bir tanesi yazma ve havlu kenarlarına çok yakışacak.

iğne oyası fiyatları

iğne oyalarında en çok fiyat belirlenirken alıcı ve satıcı arasında yapılan pazarlıklar sonucu çıkmaktadır.

öncelikle alıcı olanlarına iğne oyası yaptıracağı kişilerin elinden yaptıracağı modelin nasıl çıktığını görmesi gerekir.

iğne oyası yazma kenarı modelleri

sonuçta yapılan bir çok elişin de bazı kişilerin instagram ve facebooktan satış yaptıklarında kendi elişi iğne oyalarını alıcı kişiye başkanlarının sayfalarında aldığı modelleri göstererek satış yapmaktadırlar.

Snapshot 23 03 27 19 46 40 En Güzel Hobim

Bu satıştan alıcı kişi aldığı iğne oyasının eline ulaşmasında baktığında sipariş yaptırdığı oyanın kendine gösterildiği oya modeli ile hiç alakası olmadığı görülmektedir.

Bunun için yapacağınız alış verişte sipariş verdiğiniz kişilerin sosyal medyalarını iyi incelemenizi aceleye getirmeden dikkatli sipariş vermenizi öneririm.

en güzel en yeni iğne oyası modelleri

Çok güzel iğne oyası modeli ile devam ediyoruz.Kırmızı düz renk yazmaya çok yakışacak iddalı model olmuş ,yapımı kolay iğne oyası modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Yukarıda gördünüz şahane iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanalıma ve enguzelhobim.com web sitemde inceleyebilirsiniz.

iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Neşenin göz nuru iğne oyasından muazzam iğne oyası modeli bakalım kimler beğendi?

Snapshot 22 12 17 21 05 10 En Güzel Hobim
iğne oyası yazma kenarı modelleri

Kırmızı olsun benim olsun diyen hanımlar için oldukça kolay iğne oyası modelinin yapımı için renk uyumuna dikkat ederseniz. Çok güzel iğne oyası modeli olur.

zarif iğne oyası modelleri

Düz renk bütün yazmalara çok yakışacak şahane iğne oyası modelinin yapımı için mor ve sarı renk uyumu ile şahane olan harika iğne oyası modelleri ile devam ediyoruz.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Beyaz tülbente çok şık iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanalıma ve enguzelhobim.com web sitemden yaralanabilirsiniz.

kolay iğne oyası modelleri
şık iğne oyası modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın