Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli

06.11.2021
1.303
Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için yapımı çok çok kolay tığ işi çiçek örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve sesli detaylı anlatımını yakından inceleyelim…

easy crochet flower pattern

muhteşem örgü modelini haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Sizlerin de beğeneceğini ve kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm tığ işi bardak altlığı örgü modelini aşağıya yapılış aşamalarını ve adım adım videoyu ye yer almakta inceleyebilirsiniz. Bu arada çok kolay tığ işi örgü modelini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Yukarıdaki adım adım videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerini incelemek isteyen ve farklı örgü modelleri arayanlar için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirler.

perfect crochet flower pattern
 wonderful flower knitting pattern

Hanımlar farklı ve anlatımlı bu güzel örgü modelleri incelemek isterseniz web sayfamıza bakabilirsiniz aynı zamanda iki renkli tığ işi örgü modelini incelemek isterseniz bu linkten Tığ İşi Şahane İki Renkli Örgü Modeli bakabilirsiniz.

amazing easy knitting pattern

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın