Cam Şişe Dekor Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

11.04.2022
1.376
Cam Şişe Dekor Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

Cam Şişe Dekor Şahane Tığ İşi Örgü Modeli Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi cam şişe dekor tığ işi örgü modeli nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tunus işi örgü modeli

Cam Şişe Dekor Şahane Tığ İşi Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tunus işi örgü modeli

Bugün farklı ve güzel bir içerik hazırladık, yapımı için sabırsızlanıyoruz ilk önce gerekli malzemeler ile başlıyoruz. İstediğiniz boyutta bir cam şişe, makas, 1.55 mm lik tığ, Beyaz örgü ipi.

tunus işi örgü modeli

Yedi zincir çekiyoruz yapımı kolay bu güzel örgü çalışmamızı sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Hemen ardından altı zincir bir trabzan yapıyoruz. Üç zincir ve bir trabzan yapıyoruz üzerine ve böylelikle cam şişe dekorumuzun minik çiçek temelimizi yapmış oluyoruz.

tunus işi örgü modeli

Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere modelimizi yavaş yavaş büyütüyoruz. Cam şişenin boyutuna göre artırmalar veya azaltmalar yapabilirsiniz.

tunus işi örgü modeli

Cam şişemizin alt kısmını oluşturduk üzerine trabzanlar ve zincirler ile cam şişeyi kaplıyoruz son olarak minik kahverenkli çiçek yapacağız.

tunus işi örgü modeli

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Çok Güzel Tığ İşi Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tunus işi örgü modeli

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın