Harika Yapımı Çok Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli

22.02.2022
1.483
Harika Yapımı Çok Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli

Harika Yapımı Çok Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting and Crochet online eğitim kursumuz da her gün yeni tunus örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tunus işi örgü modelinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting and Crochet

Tunus işi örgü modellerini yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting and Crochet Youtube kanalına bakabilirsiniz.

sade tunus işi örgü modeli

Harika Yapımı Çok Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli sizler için hazırladık umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız arkadaşlarınıza ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

zincirli örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Güzel tunus işi dantel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, Göz kararı zincir çekiyoruz arkadaşlar çünkü yapacağınız örgü çalışmalarına göre değişebilirler.

tunus işi örgü modelleri

Şimdi ise boşluklara sırasıyla batıp ilmeklerimizi oluşturuyoruz sade tunus işi örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

beyaz tunus işi örgü modeller,

Yavaş yavaş modelimiz ortaya çıkıyor yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler.

beyaz tunus işi örgü modeller,

Bu güzel tunus işi örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

tunus işi örgü modelleri yeni

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Tığ İşi Dantel Pike Takımı Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

sade tunus işi örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın