Aklınızı Alacak Şık Tasarım Yatak Örtüsü Tığ İşi Örgü Modeli

04.03.2022
1.663
Aklınızı Alacak Şık Tasarım Yatak Örtüsü Tığ İşi Örgü Modeli

Aklınızı Alacak Şık Tasarım Yatak Örtüsü Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

beyaz dantel yatak örtüsü

Aklınızı Alacak Şık Tasarım Yatak Örtüsü Tığ İşi Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim güzel tığ işi kolay örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri kullanılarak yapabilirsiniz.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz tığ işi farklı tasarım örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tığımızı elimize alıp yirmi beş zincir çekip üç trabzan oluşturuyoruz hemen ardından iki zincir bir trabzan olacak şekilde trabzan yapıyoruz.

kolay örgü modelleri

Şimdi ise modelimizin ikinci sırasını gidiyoruz yavaş yavaş şık asarım yatak örtüsü tığ işi örgü modelimi oluşturacapğız.

2022 örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi yatak örtüsü kenarının üçgen kısmını yapacağız. Yapmak isteynler için adım adım yapılış videosuna bakabilirsiniz.

yatak örtüsü örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Tığ İşi Şahane Dantel Çiçek Örgü Motifine bakmanızı tavsiye ederiz.

güzel örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın