Nar Çiçeği Tığ İşi Kare Örgü Motifi Modeli

Nar Çiçeği Tığ İşi Kare Örgü Motifi Modeli

Nar Çiçeği Tığ İşi Kare Örgü Motifi Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Nar Çiçeği Tığ İşi Kare Örgü Motifi Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

kolay örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim yapımı kolay güzel nar çiçeği tığ işi kare örgü motifi modelinde nar çiçeği renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce,

Tığımızı elimize alıp dokuz zincir çekip üç zincir üç trabzan üç zincir yapacağız. Hemen ardından dört trabzan ve üç zincir oluşturacağız.

2022 örgü modelleri

Şimdi ise üç zincir ve sekiz trabzan yapacağız ardından trabzan sayılarını artırarak modelimizi büyüteceğiz. İkinci sırada on iki trabzan, üçüncü sıradan on altı trabzan şekilnde yapacağız.

örgü örnekleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi şimdide kenarlarına fileler yapacağız adım adım videolu yapılışına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Aklınızı Alacak Şık Tasarım Yatak Örtüsü Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

kare örgü motifi

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın