22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımı

22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımı

22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımı ile sizlerleyiz. Yeleklere farlılık katacak 22 zincir çekilerek yapılan tığ örgü modeli dilimli örgü modeli olarak da geçmekte. Sizlerin de tercih edebileceği örgü modelini haydi inceleyelim… Ayrıca yapılışını video halinde aşağıya ekledim. Videodan faydalanabilirsiniz.

22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımı

22 zincir çekilerek yapılan dilimli örgü modeli son zamanlarda pinterste, facebookta karşımıza çıkmakta. Tığ işi örgü örneği. Daha fazal örgü modellerinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

örgü ipi

22 zincirli dilimli örgü modelde yukarıdaki renkli ipi kullandım ama sizler istediğiniz renkli ipler tercih edebilirsiniz. Bu şahane örgü modelinde 6 numaralı tığ kullanılmakta.

el örgüsü

El emeği göz nuru bu şahane örgü örneğinde zincir çekilerek başlanan en güzel en yeni örgü modeli. Hanımla web sayfamızda mevcut olan Çeyizlik Damalı Örgü Modeli Yapımızı kesinlikle tavsiye ederiz.

örgü modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız 22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımının sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklerimize göz atabilirsiniz. 22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımını arkadaşlarınıza önerebilirsiniz, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Anlatımlı Yapımı

Yukarıdaki 22 Zincirli Tığ İşi: Dilimli Örgü Yapımını için yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın