İki Şişle Kolay Örgü Modeli

20.02.2021
4.724
İki Şişle Kolay Örgü Modeli

İki Şişle Kolay Örgü Modeli ile sizlerleyiz. Hanımlar tarafından çok rağbet gören iki şiş ile yapılan örgü modelini sizler için hazırladık. Bebek örgü yeleklerinde, bebek battaniyelerinde, yeleklerde, kazaklarda kullanabileceğiniz çok güzel çok yumuşak örgü modeli ve daha fazlası bu içeriğimizde.

Örgüye yeni başlayan arkadaşlar ve örgü modelli arayanlar En güzel hobim web sayfama ve Yoncanın Hobileri youtube kanalıma bakabilirler. Her gün yeni ve farklı örgü modelleri.

Örgü modelleri

Sizlerde iplerinizi ve şişlerinizi ayarlayın kazaklar, bebek örgü yelekler, şapkalar ve diğer örgü modellerini birlikte örelim. Bu güzel modelimizde şiş numaram 3,5 sizlerde dilerseniz elinize yatkın şişer ile yapabilirsiniz.

En güzel örgü modelleri

Çeyizlik örgü modeli arıyorsanız bu model tam size göre pembe ve beyaz renkli ip kullanılarak yapılan çok güzel çok kolay örgü modeli.

şiş örgü modelleri

Şiş kullanılarak yapılan bu güzel modelimiz düz ters örgü modeli olarak devam etmekte. Her sırasında ince ilmekler atılarak yapılan bebek örgü yelek modeli.

çeyizlik örgü modeli

Yaparken çok zevk aldığım bebe yünü ile yapılan yumuşacık örgü modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın