Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modeli

Zincirli  Tığ Kare Kutu Örgü Modeli

Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modeli ile sizlerleyiz. Uzun bir aradan sonra sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm zincirli tığ kare kutu örgü modelini derledik. Bu içeriğimizde iki renkli ip kullanılarak yapılan çok şahane örgü örneğini inceleyeceğiz. Ayrıca anlatımlı yapılışı ile aşağıya video ekledim. Videodan yaralanabilirsiniz.

Zincirli  Tığ Kare Kutu Örgü Modeli

Yukarıdaki örgü modelini yeleklerde, battaniyelerde, kazaklarda, şallarda, bebek yeleklerinde kullanabileceğiniz çok pratik örgü modeli.

örgü ipi

Kırmızı olsun benim olsun diyenlere bu renkli İpleri tercih edebilir. Sizler hoşunuza giden farklı renkler tercih edebilirsiniz.

Daha fazla örgü modelinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

Örgü yapılışı

Zincirli örgü modelinde 4 numaralı tığ kullanılmakta ama sizler elinize yatkın tığlar tercihe edebilirsiniz. Hanımlar Yeleklere Farklılık Katacak Tığ Örgü Modeline bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

çeyizlik örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimiz beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modelini arkadaşlarınıza önerebilirsiniz, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modelinin Anlatımlı Yapımı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeleklere, battaniyelere çok yakışan örgü modlei.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın