Yapımı Kolay Yeni Kare Dantel Örgü Motifi

26.01.2022
3.837
Yapımı Kolay Yeni Kare Dantel Örgü Motifi

Yapımı Kolay Yeni Kare Dantel Örgü Motifi ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Yapımı Kolay Yeni Kare Dantel Örgü Motifi

Sizler için hazırladığımız güzel tığ işi dantel örgü motifini umarım beğenirsiniz. Yeni ve yapımı kolay kare dantel örgü motifini hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

1- 1.15 mm lik dantel tığı

2- Altınbaşak maxi turkuaz dantel ip

3- Makas

kolay dantel modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Yapacağımız güzel tığ işi dantel örgü modelinde turkuaz renkli ip tercih edilmekte.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce.

Tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. OluşturduğDöumuz yuvanın üzerine dört zincir çekip üç trabzan yapıyoruz. Hemen ardından altı zincir, atlı trabzan oluşturuyoruz.

güzel dantel örgü modelleri

Kaldığımız yerden şimdi devam edelim son yaptığımız motifin üzerine dört adet sık iğne tekrardan dokuz sık iğne yapıyoruz. Bu şekilde yapacağız arkadaşlar yapmayanlar varsa videodan bakarak yapabilirler. Bana çok sık sorulardan birini sizler de söylemek istiyorum. Danteli nerde kullanabilirim? Hanımlar danteli canınız nerede istiyorsa orada kullanabilirsiniz. Güzel dantel örneklerini ev sahipleri dantelleri ağırlıklı olarak misafir ve oturma odalarında sergiler.

2022 dantel modelleri

Dantel modelleri nedense beni geçmişe götürmekte şu anda bile eskiden evlerin her bir yanında olan danteller şimdi ise işlevselini kaybetmekte televizyon üzerine, kanepe üzerine, yatak pikesi üzerine serilen dantel örneklerini koyarlardı şimdide yapanlar var ama eski işlevselini nedense bana göre biraz kaybetmekte o yüzden siz siz olun web sayfamızı her gün takipte kalın. Üzülmeyin son zamanlarda dantel örgü modelleri çok tercih edilmekte ve çok beğenilmekte.

Şimdi biz devam edelim yapmak isteyenler için tam sayılar veriyoruz lütfen dikkat ediniz. Dört zincir, üç trabzan, yedi trabzan, bir sık iğne, yedi zincir, dört trabzan örtüsünü oluşturuyoruz.

Dantel örnekleri

Fileler kullanılarak yapılan tığ işi şahane bu güzel dantel örgü motifini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazlası için videodan yaralanabilirsiniz. Sonrasında zaten fileleri yapacağız ve en sonunda dileyeler varsa motifleri birleştirerek, büyüterek kullanabilirler.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevut olan Plastik Şişe Kapağından Örgü Çerçeve Modeline bakabilirsiniz.

güzel dantel modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın