Plastik Şişe Kapağından Örgü Çerçeve Modeli

Plastik Şişe Kapağından Örgü Çerçeve Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için sizlerin de kolaylıkla yapabileceği plastik şişe kapağı kullanılarak yapılan tığ işi örgü çerçeve modeli derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve videoya yakından inceleyelim…

Plastik Şişe Halka Tığ İşi Örgü Model

Haydi adım adım şişe kapağından bu güzel çerçeve örgü modelini öğrenelim. Sizlerin de beğeneceğini ve kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm çerçeve örgü modelini aşağıya yapılış aşamalarını ve adım adım videoyu ye yer almakta. inceleyebilirsiniz. Bu arada bu güzel tığ işi çerçeve örgü modelini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Plastik Şişe Kapağından Tığ İşi Örgü Çerçeve Yapımı Videolu

Yukarıdaki adım adım videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerini incelemek isteyen ve farklı örgü modelleri arayanlar için Knitting Love youtube kanalına bakabilirler.

tığ işi örgü modeli
örgü modeli

Hanımlar farklı ve anlatımlı bu güzel örgü modelleri incelemek isterseniz Çok Kolay Tığ işi çiçek Örgü Modeline bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

EN GÜZEL HOBİM BURALARDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
İnstagram: https://www.instagram.com/ennguzelhobim/
Facebook: https://www.facebook.com/enguzelhobimCom/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/enguzelhobim/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın