Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oyası Modeli 2020

04.01.2020
3.353
Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oyası Modeli 2020

iğne oyası modelleri yeni, Merhaba hanımlar Yanar Döner Yasemin çiçeği kalıp gibi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. iğne oya modelleri arayanlara.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün bu güzel yazma üzerine çok güzel çok gösterişli bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

igne oyasi modelleri yeni, kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız.


iğne oyası ara modelleriYeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup yüklediğim. bütün videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oyası

videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. yorum ve beğeni bırakmayı unutmayın lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. ip numaralarını verelim.

iğne oyaları ayşe’nin sonra arkadaşlarımız için içerisinde kahverengi var arkadaşlar. Ben kahverengi kullanmayacağım. pembe ve koyu bir mavi kullanacağız.

iğne oya boncuk modelleri içerisinde yeşil olmadığı için de yazmamızı kendi renginden kullanacağım. bu şekilde açık mavi ve koyu mavi kullanacağım. üzerinde deniz var.

iğne oyası yazma

iğne oyası yazma Sen benim numarası leylak 600 arkadaşlar. koyu mavi mizde koyu Saks mavi diye leylak dayına markası bu da leylak 8 numarası Arkadaşlar.

iğne oya bohça örnekleri bir de bu makasını merak edenler olmuş. böyle açılıp kapanan makaslardan Arkadaşlar bu şekilde açılıyor. bu şekilde kapanıyor Şimdi hemen yapılışına geçelim.

iğne oya havlu kenarı örnekleri

Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafası mı gittim. Şimdi direkt modelimiz ile başlayacağım. arkadaşlar ara modelini daha sonra yapacağım.

iğne oyası modelleri yazma kenarı

iğne oyası modelleri yazma kenarı üzerindeki iplerle yapacağım çünkü zürafanın üzerinden bir tane uyumadık başlıyorum. bir tane düğme attım Bir tane zürafa atıyorum.

bir sonraki zürafaya batarak büyükçe bir oluşturuyorum. biraz küçült elim çok büyük olmasın bu şekilde bir tane yuva hazırladım. yoğun içerisine bakıp hemen sol tarafa düğümlüyorum.

iğne oya başörtüleri ipimizi keselim Şimdi burada 5 tane Pırpır yapacağım arkadaşlar. şöyle 5’e tamamladım.

pırpırlar ama sonra yapmış olduğun pırpırın içerisine Batıp ipimi üzerine düşünüyorum.

iğne oya modelleri

iğne oya modelleri şimdi problem Üzerine bir sıra zürafa gideceğim. yanımdaki Pırpır abarttım şöyle bir tane zürafa yaptım. ters çevirerek de zürafa yapabilirsiniz.

iğne oya modelleri kolay

arkadaşlar bu şekilde 4 tane zürafa yaptım. son zürafanın içerisine geri dönüp üzerine bir tane yorum Atıyorum. ve bir sayı eksiltmiş oluyorum.

burada üzerine 3 tane zürafa yapıyorum. 3 tane daha zürafa yapmış oldum. şimdi alttaki programı atıyorum. ipimi alt tarafa indireceğim zürafa olmadan kenardan sıkı bir şekilde indiriyorum.

tek renk yazma iğne oyası modelleri

Hercai Gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020.

bu şekilde indirdim Şimdi alttaki yuvaya batıp. pırpırlar ın yanına düğün atıyorum. Bu şekilde bir model için alt zemini hazırladık.

tek renk yazma iğne oyası modelleri

şimdi aynı şekilde buraya 5 dan oluşan bir alt zemin hazırlayacağım. sana sonra dediğim. gibi ipi keseceğim ve arada zürafa yapmamış olacağız.

basit gösterişli iğne oyası modelleri şöyle 5 yapıyorum ve burada son Program üzerinden bir durum atıyorum. aynı şekilde 4 tane zürafa ilerleyeceğim. 4 tane zürafa yaptım.

iğne oyası yazma

Yazmam Şahane Modelim Efsane iğne oyası modeli.

cicekli yazmaya igne oyasi sonra birazdan içerisine geri dönüp üzerine bir tane birim atıyorum. 3 tane zürafa yapıp aynı şekilde ipimi alt tarafa indirip keseceğim.

pırpır’ın içerisine baktım şöyle yakından göstereyim. anlaşılsın alttaki yuvaya batıp 2 defa da oluyorum. ya Bu şekilde alt zeminimiz hazırladık.

Evet arkadaşlar alt zemini mizin üzerine badem yapacağım. iki tane badem bu tarafa 2 tane de bazen bu tarafa yapacağız .

tek renk yazma Toplamda 4 badem yapmış olacağız. arkadaşlar baştaki zürafanın içerisinden bir düğüm atıyorum. bir tane zürafaya atlayıp bir sonraki zürafaya batarak büyükçe büyük oluşturuyorum.

iğne oyası modelleri 2020

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oyası 2020.

iğne oyası modelleri 2020 bu büyüklük yeterli olacaktır. tekrar yuvanın içerisine batıp ipimi en sol tarafa dönüyorum.

haşlama etin keselim sonra devam edelim buraya 5 tane Pırpır yapıyorum.

arkadaşlar söyle 5 katları yaptım sonra karın üzerine ipimizin diyorum. 5 tane pırpırın üzerine 4 tane zürafa yapıyorum. yanındaki purpura basarak zürafa yapmaya devam ediyorum.

iğne oyası modeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın