2019 Yeni Güzel 27 Adet İğne Oyası Modelleri

20.10.2019
2.343

Merhaba hanımlar sizler için 2019 yılı yeni çok güzel 27 adet iğne oyası modelleri hazırladım. Yoncanın İğne oyaları kanalım dan seçkin örnekler sizlerle.

2019 Yeni Güzel 27 Adet İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için 2019 yılı yeni çok güzel 27 adet iğne oyası modelleri hazırladım. Yoncanın İğne oyaları kanalım dan seçkin örnekler sizlerle.

Gelin bohçalarına çok güzel yakışacak bir birinden güzel oya modelleri, içerisinde mevlüt oyası olarak yapabileceğiniz güzel örnekler bulunuyor.

gösterişli iğne oya modeli

İster tek renk yazma üzerine yapabileceğiniz yok ben renkli yazma üzerine yapacağım derseniz, yapımı kolay ağır iğne oyası modelleri sizlere sunuyorum.

Mor yazma üzerine harika iğne oyası modeli

Rengarenk yazmalara uygun modellerin yer aldığı yapılışı hepsi youtube kanalımda mevcut, harika örgü modelleri ile karşınızdayım.

çıtı pıtı renkli harika iğne oyası

Günlük kullanımlarda ve hediyelik yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz. Güzel iğne oya örnekleri özel günlerde , gelin bohçasına ve söz bohçalarınıza yakışacak bir birinden güzel modeller bulunuyor.

yeşil yazma iki renkli iğne oyası

Trend son zamanlarda en moda ve en çok aranan yeni oya örneği, ayrıntılı yapılışı sizlerle. Kolay yapılan bir birinden ağır iğne oya modelleri.

en yeni iğne oyası modeli yapımı kolay

İğne oyası yapımında kullanılan malzemeler

  • Renkli polyester ipler
  • Oya iğnesi
  • çakmak
  • makas
  • Renkli yazma veya Sade yazma
fıstık oyası modeli çok güzel iğne oyaları

Çok konuşulan ve her yerde aranan yazma kenarı modelleri olan, şahane oya örneğini hem çeyizlik hemde kullanım açısından çok güzel oya modelleri.

hem düz yazma hemde renkli yazma iğne oyası

İki sıra halinde gidilen ve renkli ipliklerden yapabileceğiniz gösterişli iğne oya modeli anlatımlı yapılışı sitemizde yer almaktadır.

güzel bademli iğne oyası modeli yapımı

Kendi zevkinize göre renklerin uyumunu sağlayacağınız kolay oya örneklerinin, Bebek mendillerine ve Bebek örtülerinde de kullanabilirsiniz.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modeli yapılışı

Havlu kenarlarına da çok yakışacak olan bu bir birinden güzel iğne oyası modelleri yeni yapılışı ve ayrıntılı anlatımlı ile sizinle buluşuyor.

hem gösterişli hem de kolay iğne oyası modelleri
çiçekli dağ iğne oyası modeli
sık iğne oyası modeli yapılışı
kolay farklı bir iğne oyası modeli
renkli yazma sıralı iğne oyası modeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın