Çok Beğenilen Şahane Ağır İğne Oyası Modeli Yapımı

Çok Beğenilen Şahane Ağır İğne Oyası Modeli Yapımı

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için birbirinden güzel iğne oyası modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz Çok Beğenilen Şahane Ağır İğne Oyası Modeli Yapımını seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve sesli video anlatımına bakalım.

çok sevilen ağır ve şık iğne oyası modeli yapımı

Çeyiz bohçalarını renklendirecek şahane ağır ve şık iğne oyası yazma kenarı modelini gelin bugün hep birlikte öğrenelim. Bu güzel içeriğimizi sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İğne Oyası Eğitim Videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Detaylı sesli videolu anlatımı için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz ayrıca daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalına bakabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

kolay iğne oyası modelleri

Yapacağımız şahane ağır ve şık iğne oyası modeli için rengarenk desenli yazma tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli yazmalar tercih edebilirsiniz. İp rengi olarak yeşil, pembe, hardal sarısı, krem renkli ipler kullanılmakta yine iplerin rengini sizler istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Cıvıl cıvıl rengarenk desenli yazmayı elimize alarak başlıyoruz.

çeyizlik iğne oyası modelleri

Zürafa nasıl yapılır ?

Sizler bunu düşünmeyin sizler için Engüzelhobim web sayfamda mevcut olan İğne Oyası Zürafa Anlatımlı Yapılışına bakabilirsiniz.

İlk sıraya zürafa gitmekle işe başlıyoruz yapacağımız bu güzel iğne oyası modellerini havlu kenarlarında, tülbent kenarlarında, yazma kenarlarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Zürafalardan sonra yeşil ipimizle ara model olarak küçük dağlardan yapacağız üç tane zürafa bırakıp hemen ardından,

Yukarıdaki görselde gördüğünüz modeli yapacağız alt zemini için dört tane zürafa yapıyoruz bir sayı eksilterek üç tane zürafa yapıyoruz hemen ardından eksilterek araya ipler atarak güzelce dokuz tane zürafa yapmış oluyoruz.

Büyükçe bir yuva yapıyoruz sonra zürafanın içerisine batıyoruz geri dönüp bir tane içerisine sık iğne yapıp yuvanın içerisine geçiş yapıyoruz arkadaşlar içerisine on dört tane güzelce pırpırlar yapacağız ve görselde gördüğünüz modeli yapmış olacağız eğer yapamadıysanız yukarıdaki videodan yapılış aşamasını izleyebilirsiniz.

yepyeni iğne oyası modelleri

Şimdide pırpırların üzerine elimize pembe ipi alarak beş sıra pırpırlar yapacağız yukarıdaki görselde gördüğünüz modeli yapmaya çalışacağız.

Tatlı mı tatlı iğne oyası yazma kenarı modelinin anlatımlı yapılışı

Hanımlar tatlı mı tatlı iğne oyası yazma kenarı modelinin anlatımlı yapılışı için yukarıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Hanımlar iğne oyası örnekleri arıyorsanız Sipariş Üstüne Sipariş Aldıracak İğne Oyası Modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

2022 iğne oyası modelleri

Artık modelimiz yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor şimdi ise yapmış olduğumuz pırpırların üzerine krem ip ile küçük üçlü pırpırlar yaparak devam ediyoruz. En son olarak tepelerine yuvalar yaparak, görselde gördüğünüz gibi içerisine beş tane pırpır yapıyoruz modelimiz pırpırlardan oluşmakta arkadaşlar. Yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum.

ağır iğne oyası modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Çok Beğenilen Şahane Ağır İğne Oyası Modeli Yapımının sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın