Tığ İşi Kar Tanesi Örgü Dantel Modeli

12.01.2022
1.632
Tığ İşi Kar Tanesi Örgü Dantel Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için tığ işi kar tanesi örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarını inceleyelim…

Tığ işi örgü videosu eğitim: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ İşi Kar Tanesi Örgü Dantel Modeli

Tığ işi kar tanesi dantel örgü modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık derledik. Kolay bir örgü örneği ama yaparken dikkat isteyen şahane dantel örgü örneği.

Gerekli Malzemeler

1-1.15 mm lik dantel tığı

2-Yarın Art Violet beyaz, açık mavi, koyu mavi renkli dantel ipleri

3-Makas

tığ işi örgü modelleri

Tığ işi kar tanesi dantel örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Yapacağımız kar tanesi örgü modelinde beyaz, ve açık mavi arından koyu mavi ipler tercih edilmekte. Tığımızı elimize alarak başlıyoruz 10 tane zincir çekiyoruz hemen ardından trabzanlar ile devam ederek kar tanesi dantel örgü modelini yavaş yavaş oluşturuyoruz.

tığ işi örgü örnekleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi araya açık mavi renkli dantel ipi ama isteyenler değiştirebilir yada araya farklı renkler katarak ilerleyebilir tamamen tercihinize kalmıştır.

tığ işi dantel

Yavaş yavaş kar tanemiz ortaya çıkıyor dantel örgü örneği arayanlar için çok ideal bir tığ işi dantel örgü örneği hem yapılışı kolay hem de zarif bir görünüme sahip.

Tığ işi dantel örgü modelleri

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Yapımı Çok kolay Tığ İşi Bardak Atlığı Örgü Modeline bakabilirsiniz. Daha fazla örgü modeli için takipte kalın.

dantel modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın