Yapımı Çok kolay Tığ İşi Bardak Atlığı Örgü Modeli

Yapımı Çok kolay Tığ İşi Bardak Atlığı Örgü Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için cıvıl cıvıl yapımı çok çok kolay tığ işi bardak altlığı örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve sesli detaylı anlatımını yakından inceleyelim…

Yapımı Çok kolay Tığ İşi Bardak Atlığı Örgü Modeli

Cıvıl cıvıl rengarenk örgü modelini haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Sizlerin de beğeneceğini ve kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm tığ işi bardak altlığı örgü modelini aşağıya yapılış aşamalarını ve adım adım videoyu ye yer almakta inceleyebilirsiniz. Bu arada cıvıl cıvıl rengarenk tığ işi bardak altlığı örgü modelini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Yukarıdaki adım adım videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerini incelemek isteyen ve farklı örgü modelleri arayanlar için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirler.

tığ işi örgü modelleri
bardak altlığı örgü modelleri

Hanımlar farklı ve anlatımlı bu güzel örgü modelleri incelemek isterseniz web sayfamıza bakabilirsiniz aynı zamanda iki renkli tığ işi örgü modelini incelemek isterseniz bu linkten Tığ İşi Şahane İki Renkli Örgü Modeli bakabilirsiniz.

kolay bardak altlığı örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın