İki Renkli Dikişsiz Çiçek Yapımı

24.04.2023
130
İki Renkli Dikişsiz Çiçek Yapımı

Örgü modellerinize uyum sağlayacak en yeni çiçek örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting and Crochet

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting and Crochet  Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Yelek, bluzlara, bebek battaniyelerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz kolay iki renkli dikişsiz çiçek örgü modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Adım adım Kolay Dikişsiz Çiçekli Örgü Modeli

İlk önce malzemelerimizi hazırlayalım örgü çalışmamızda iki renk tercih ettik sizler farklı renkler tercih edebilirsiniz. Yeşil ve beyaz renkli örgü ipleri ve 2.00mm lik tığ kullanacağız. Dikişsiz çiçek örgü modeli son zamanlarda çok aranmakta ve tercih edilmekte sizlerde tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Modelimiz trabzan + 3 zincir+ trabzan ile devam ediyoruz. Pratik süs motifini sizlerde denemeli ve örgü modellerinize şans vermelisiniz. Hemen ardından 1 zincir+ trabzan+ 3 zincir+ trabzan yapıyoruz.

Alt temelimizi oluşturduk şimdi ise araya renk katacağız ve modelimize devam edeceğiz. 3 trabzan +3 zincir+ 3 trabzan yapacağız.

Modelimizi bu şekilde devam ettirdikten sonra modelimizi kıvırarak birleştiriyoruz ve ardından modelimizi birleştirme yayıp son halini veriyoruz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın