İki Renkli Dikişsiz Çiçek Yapımı

24.04.2023
662
İki Renkli Dikişsiz Çiçek Yapımı

Örgü modellerinize uyum sağlayacak en yeni çiçek örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting and Crochet

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting and Crochet  Youtube kanalına bakabilirsiniz.

rgu modelleri 1 En Güzel Hobim

Yelek, bluzlara, bebek battaniyelerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz kolay iki renkli dikişsiz çiçek örgü modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Adım adım Kolay Dikişsiz Çiçekli Örgü Modeli

Snapshot 23 04 23 20 10 45 En Güzel Hobim

İlk önce malzemelerimizi hazırlayalım örgü çalışmamızda iki renk tercih ettik sizler farklı renkler tercih edebilirsiniz. Yeşil ve beyaz renkli örgü ipleri ve 2.00mm lik tığ kullanacağız. Dikişsiz çiçek örgü modeli son zamanlarda çok aranmakta ve tercih edilmekte sizlerde tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Snapshot 23 04 23 20 12 57 En Güzel Hobim

Modelimiz trabzan + 3 zincir+ trabzan ile devam ediyoruz. Pratik süs motifini sizlerde denemeli ve örgü modellerinize şans vermelisiniz. Hemen ardından 1 zincir+ trabzan+ 3 zincir+ trabzan yapıyoruz.

Snapshot 23 04 23 20 14 37 En Güzel Hobim

Alt temelimizi oluşturduk şimdi ise araya renk katacağız ve modelimize devam edeceğiz. 3 trabzan +3 zincir+ 3 trabzan yapacağız.

Snapshot 23 04 23 20 15 53 En Güzel Hobim

Modelimizi bu şekilde devam ettirdikten sonra modelimizi kıvırarak birleştiriyoruz ve ardından modelimizi birleştirme yayıp son halini veriyoruz.

20230418 113425 1 En Güzel Hobim

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın