Tığ işi Farklı Tasarım En Güzel En Yeni Örgü Modeli

23.02.2022
1.063
Tığ işi Farklı Tasarım En Güzel En Yeni Örgü Modeli

Tığ işi Farklı Tasarım En Güzel En Yeni Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ işi değişik dantel örgü modeli

Tığ işi Farklı Tasarım En Güzel En Yeni Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim güzel tığ işi kolay örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri kullanılarak yapabilirsiniz.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz tığ işi farklı tasarım örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz.

Yuvanın üzerine dört zincir ve bir trabzan (trabzan iki defa yapılacak) olmak şekilde yapıyoruz. Hemen ardından ise iki trabzan ve bir trabzan (trabzan iki defa yapılacak).

en güzel tığ işi örgü modelleri

Şimdi ise modelimizi büyütüyoruz arkadaşlar burada ilmek ilmek modelimizi işliyoruz yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler.

yeni örgü modelleri

Kolay tığ işi örgü modelimizi sizlerde kolaylıkla yapabilir ve Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler farklı örgü tasarımların da kullanabilirsiniz.

örgü örnekleri

Küçük yuvarlağımız oluşturuyoruz adım adım anlatımlı yapılışı için videodan yaralanabilirsiniz.

kolay örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere kenarlarına küçük çiçekler yapacağız arıdan altında görselde gördüğünüz gibi üzerinden geçip küçük yapraklarımızı belirginleştireceğiz.

2022 örgü modelleri

En güzel en yeni tığ işi örgü modelinde farklı teknikler kullanılarak yapılan bu güzel örgü modelini yapmaya ne dersiniz.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Boncuklu Şahane Tunus İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

farklı örgü modeller

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın