Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

02.02.2022
1.075
Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ İşi Örgü Eğitim Videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

Çeyizlik yuvarlak tığ işi dantel örgü modelini hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim.güzel tığ işi dantel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Yuvanın üzerine üç zincir bir trabzan yapıyoruz.

2022 dantel örgü modelleri

Şimdi ise araya beyaz renkli ip katacağız isteyenler farklı renkler katabilirler. Burada beyaz ve nar çiçeği rengi seçilmiş isteyenler farklı renkler seçebilirler.

kolay örgü modelleri

Ördükçe ördürecek en güzel en yeni çeyizlik tığ işi dantel örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Videolu yapılışına bakabilirsiniz.

değişik dantel modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Yuvarlak Cıvıl Cıvıl Renkli Tığ İşi Dantel Örgü Modeline bakamanızı tavsiye ederiz.

yuvarlak dantel örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın