Harika Çok Güzel Tığ işi örgü modeli

31.12.2022
254
Harika Çok Güzel Tığ işi örgü modeli

Harika Çok Güzel Tığ işi örgü modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Harika Çok Güzel Tığ işi örgü modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlk önce ipimizi tığımıza doluyoruz hemen arkasına 18+5 zincir çekiyoruz. Modelimiz çok kolay herkesin kolaylıkla yapabileceği güzel görünümler elde edebileceğiniz şahane tığ işi örgü modeli.

Hemen arkasına 3 trabzan+ 3 zincir+ 3 zincir yapıyoruz. Modelimizi turkuaz renkli örgü ipi tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli örgü ipini kullanabilirsiniz.

Web sitemizde mevcut olan Yapması Bir O Kadar Eğlenceli Muhteşem Örgü Modeline bakmanızı tavsiye edriz. Örgülerinize yakışacak şahane örgü modeli.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın