Pişmiş Ayva Renkli Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli

06.03.2022
1.694
Pişmiş Ayva Renkli Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli

Pişmiş Ayva Renkli Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

kırmızı çiçek örgü dantel modeli

Pişmiş Ayva Renkli Muhteşem Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2022 örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim yapımı kolay güzel tığ işi dantel yatak örtüsü örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce,

Tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip altı zincir çekip bir trabzan oluşturuyoruz. Üç zincir bir trabzan şekilde yapacağız.

kolay örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi modelimizi biraz büyütüyoruz. Bu güze örgü modelinde pişmiş ayva rengi tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Güzel mi güzel tığ işi nar çiçeği örgü modelimiz sizlerde yapabilirsiniz ve birçok örgü çalışmalarında kullanabilirsiniz.

kolay örgü modelleri

Şimdi ise biraz kenarına çiçek yaprakları yapacağız bunun için üç zincir dört trabzan üç zincir şekilinde modelimizi yapacağız.

örgü örnekleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Tığ işi Dantel Yatak Örtüsü Örgü Modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ işi örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın