Müthiş Zincirli Şerit Desenli Tığ İşi Kolay Örgü Modeli

10.03.2022
1.307
Müthiş Zincirli Şerit Desenli Tığ İşi Kolay Örgü Modeli

Müthiş Zincirli Şerit Desenli Tığ İşi Kolay Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Müthiş Zincirli Şerit Desenli Tığ İşi Kolay Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

örgü modelleri örnekleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim yapımı kolay güzel tığ işi şahane zincir şerit desenli örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, Tığımızı elimize alıp göz kararı zincir çekip farklı bir teknik oluşturacağız ve halkalar oluşturacağız.

kolay örgü modelleri

Burada birleştirmeler oluşturacağız beyaz renkli ip tercih dilen bu güzel zincir şerit desenli örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz.

güzel örgü modelleri

Burada trabzan ve zincir çekerek çok güzel örgü örneği oluşturuyoruz farklı örgü çalışmalarında kullanabileceğiniz müthiş zincir şeritli desenli örgü örneği.

tığ işi örgü modelleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan İki Taraflı Muhteşem Değişik Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

2022 örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın