Kolay Telefon Çantası Yapımı / Tığ İşi Örgü 2023

20.08.2023
1.000
Kolay Telefon Çantası Yapımı / Tığ İşi Örgü  2023

Kolay Telefon Çantası Yapımı / Tığ İşi Örgü ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor. Hanımlar örgü çalışmalarınızda kolay örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri, tunus işi örgü modelleri ,yeni örgü modelleri, şık tasarı el örgüsü modelleri arıyorsanız enguzelhobım.com da bakabilirsiniz. Sizler için farklı ve değişik dizayn tasarım örgü modellerini hazırlıyoruz.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz. Sarı telefon çanta modelini adım adım yapmak isteyenlere bu videodan yararlanabilir. Günlük olarak kullanabileceğiniz kolay tığ işi çanta modeli telefon kılıfı çanta, telefon koruyucu aynı zamanda

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz. Mavi telefon çanta modelini adım adım yapmak isteyenlere bu videodan yararlanabilir. Sizlerin de tercih edebileceği kolay şık tasarım tığ işi çanta modelini umarım sever ve beğenirsiniz.

kolay örgü modelleri
kolay örgü modelleri

Telefon Kutusu yapmak eğlenceli ve yaratıcı bir el işi projesi olabilir. Bu tür bir çanta yapmak için temel dikiş gereksinimlerine ihtiyacınız olabilir, ancak başlangıç ​​düzeyindeyseniz, basit bir tasarımdan yararlanırsınız. İşte kolay bir telefon Çanta yapımı için bilgiler:

Malzemeler:

  • Tığ işi için uygun iplik ipliği
  • Tığ (ipliğinizin kalınlığına uygun bir tığ seçmelisiniz)
  • Düğme veya düğme benzeri bir süs
  • İğne ve iplik (bileştirme işlemleri için)

Yapılışı:

kolay örgü modelleri

Temel Parçanın Oluşturulması

:İlk olarak cihazların boyutlarına uygun bir ölçü belirler. Genellikle cep telefonları için yaklaşık olarak 20 ilmek ile başlayabilirsiniz. İlk sırayı zincirlemeye başlayın. Sıranın sonunda dönerek geri gidiş ve sık iğne yaparak devam edin.

Sıra sonuna geldiğinizde dönerek geri giderken ve sık iğne yaparak devam edin. Bu adımı kullanarak tekrarlayarak bir kayıt oluşturun. Hepsinin genişliğine kadar devam edin, sonraki yukarıda ve aşağıda birkaç sıra daha ekleyin.

Kapak Kısmının Yapılandırması:

kolay örgü modelleri

Kapak parçasını yaparken, temel parçayı daha fazla uzatmalısınız ki kapak olarak kullanılanda bir aradan içine sığsın.Temel parçayı Oluşturduktan sonra, uzunluk genişliğinin genişliği kadar ekstra sıra örün.

Ardından daha az sık iğne yaparak daha hafif bir örgü oluşturun. Bu, kapakların daha esnek olmasını sağlar.

Kapak Kısmının Cep Kısmını Oluşturması:

Kapak kısımlarını bir tarafa bir cep montajını yerleştirebilirsiniz. Kapak içlerini bir tarafından etkileyen 2-3 sıra boyunca sık iğne örün.

Sonra zinciri çekip birkaç ilmek atlattıktan sonra örmeye devam edin. Bu, cep telefonu gizliliğini oluşturacaktır. Cep parçası kapağı boyunca ördükten sonra, kapak parçası temel parçanın diğer ucunu dikin veya takın.

Bitirme ve konaklama:

Ördüğünüz parçaları birbirine dikin veya örülen cebi kapak bölümünü ele geçirin.

Cebi kullanıyorsanız, kapağın bir kısmını kapatın ve düğmeyi veya süsü dikerken cebin üzerine gelecek şekilde yerleştirin. Cebi kullanmıyorsanız, kapak kısmını kapatın ve düğmeyi veya süsü kapak üzerine dikin.

Özel Dokunuşlar:

Tüm dikiş bakımları, kılıf düzeltin ve iğne ile takip iplik uçlarını içeriden döşeyin. Yaparken zevk alacağınız şık ve zarif tasarım kolay tığ işi çanta modeli. Hazırladığınız tığ işi telefon kılıfı çanta, koruyucu koruyucu ve şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz harika bir el yapımı ürün olacak. İyi eğlenceler ve başarılar dilerim!

Telefon çantanız şimdi hazır! Bu basit rehberi takip ederek, kendi tarzınıza uygun benzersiz bir telefon Çantası tasarlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz ki pratik yapmayı becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır, bu nedenle daha fazla çanta yaparak deneyim kazanabilirsiniz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın