Tığ işi Örgü fiyonk Modeli

18.04.2023
582
Tığ işi Örgü fiyonk Modeli

Uzun bir aradan sonra yapımı çok kolay muhteşem tığ işi örgü fiyonk modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor. Örgü örneklerinize çok yakışacak tığ işi yazlık ince örgü modeli.

rgu modelleri En Güzel Hobim

Yazlık örgü yelek ve örgü çalışmalarını süsleyen En Güzel En Yeni Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Çeyiz bohçalarını renklendirecek en güzel en yeni örgü modellerini sizler için derledik. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Snapshot 23 04 18 13 10 49 En Güzel Hobim

Tığımızı ve örgü ipimizi elimize alıyoruz ve 20 zincir çekiyoruz ardından 5. deliğe batarak trabzan yapıyoruz. Yapımı kolay tığ işi yazlık örgü modeli. Sonra 1 zincir+ tarbzan ve 4 zincir+ trabzan oluşturuyoruz.

Snapshot 23 04 18 13 11 03 En Güzel Hobim

Neredeyse yazlık tüm örgü çalışmalarında bu güzel kolay örgü çalışmasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu güzel örgü modelinde zincirler ve trabzan ile çalışılarak fiyonk bir desen şeklinde yapılmakta.

20230409 131628 1 En Güzel Hobim

Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere aralara tığlar ile renkler katarak örgü çalışmanızı süsleyebilirsiniz. Bizden sizlere küçük bir püf nokta harika fiyonk modelleri elde edebilirsiniz.

Snapshot 23 04 18 13 30 05 En Güzel Hobim

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın