Süper Çok Kolay Tığ İşi Örgü Modeli

07.03.2022
1.472
Süper Çok Kolay Tığ İşi Örgü Modeli

Süper Çok Kolay Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Süper Çok Kolay Tığ İşi Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

örgü modelleri yepyeni

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim yapımı kolay güzel tığ işi örgü modelinde beyaz, yeşil ve pembe renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, Tığımızı elimize alıp on bir zincir çekip üçüncü deliğe batıp trabzan oluşturuyoruz.

2022 örgü örnekleri

Burada araya yeşil zincir çekip araya cıvıl cıvıl rengarenk örgü örneği oluşturuyoruz. Yapamayanlar için adım asım videolu anlatımı mevcuttur.

tığ işi örgü modelleri

Tığ işi şahane örgü örneği farklı çalışmalarda kullanabilirsiniz pembe, yeşil ve beyaz renkli ipler tercih edilen bu güzel örgü modelini sizler farklı renkler tercih edebilirsiniz.

örgü örnekleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çok Güzel Tığ İşi Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ işi örgü modeller iyeni

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın