Kabak Yaprağı Tığ Örgü Modeli

27.02.2021
1.995
Kabak Yaprağı Tığ Örgü Modeli

İki renk kullanılarak yapılan kabak yaprağı tığ örgü modeli ile sizlerleyiz. Yaparken çok zevk aldığım sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm kabak yaprak modelinin anlatımlı yapılışı ve daha fazlası bu içeriğimizde.

Değerli ziyaretçilerimiz her bir datayı kalplerinizi fethedecek örgü modellerini ve örgü tekniklerini En Güzel Hobim de bulabilirsiniz

kabak yaprağı örgü modeli

Kabak yaprağı örgü modelinde turkuaz ve beyaz renkli ip kullanılmakta. Dilerseniz sizler farklı renkler tercih edebilirsiniz. Yapımı çok kolay favori örgü modelimizde 3 numaralı tığ kullanılmakta.

örgü modelleri yapılışı

Turkuaz renkli ipi elimize dolayarak ilmek oluşturduk zincir çekmekle başlıyoruz. Sizlere tavsiyem ipinizi uzun tutmayın dolaşabilir ve sizi rahatsız edebilir. Çok kolay örgü modeli.

kabak yaprağı örgü modeli

Yazlık bebek battaniyesi, yelekler, bereler ve kırlent, yatak örtüsü üzerine çalışmalar için bu modelimizi kullanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem yeleklerde alt tarafına lastik örgüler yapmanızı tavsiye ederim.

en güzel en yeni örgü modelleri

Herkesin kolaylıkla yapabileceği pembe, su yeşili ve beyaz ip kullanılarak yapılan kabak yaprağı örgü modeli.

Kabak Yaprağı Tığ Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Daha fazla örgü modelinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma bakabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın