Super Easy Crochet Knıttıng – Tığ İşi Muhteşem Örgü Modeli

Super Easy Crochet Knıttıng – Tığ İşi Muhteşem Örgü Modeli

Bu kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız! Super Easy Crochet Knıttıng – Tığ İşi Muhteşem Örgü Modeli ile karşınızdayız. Uzun bir aradan sonra sizler için yeleklere, battaniyelere farklılık katacak pratik şahane tığ örgü modelini seçip derledik. Ayrıca bu güzel örgü modelimizin anlatımlı yapılışını video halinde aşağıya ekledim. Videodan yaralanabilirsiniz.

Super Easy Crochet Knıttıng - Tığ İşi Muhteşem Örgü Modeli

Yazlık çok güzel şahane tığ örgü modeli hanımlar tarafından çok sevildi. Anlatımlı yapılışı için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirsiniz. Her gün farklı ve yeni örgü modellerinin kolay anlatımlı yapılışları.

örgü ipi

Bu şahane örgü modelinde safran ve gri renkli ipler kullanılmakta ama sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz. 4 numaralı tığ kullanılarak yapılan muhteşem örgü modeli ördükçe ördürmekte.

örgü modelleri

Fraklı ve güzel bir tığ örneği arıyorsanız Yaprak tığ örgü modelini öneriyorum. Yukarıdaki şahane örgü modelinin deseni hem şık hem de kolay.

yeni örgü modeli

Bu güzel örgü modeli ile yazlık yelekler, battaniyeler, kırlentler, hırkalar ve şallarda kullanabileceğiniz canlı renkler ile yapılan muhteşem örgü modeli.

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için tığ işi şahane örgü modelini araştırıp derledik. Şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Tığ İşi Şahane Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yukarıdaki videoyu izleyerek detaylı anlatımına bakabilirsiniz. Bu kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın