Çift Halkalı Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

13.02.2022
1.300
Çift Halkalı Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

Çift Halkalı Şahane Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ işi örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modeli

Çift Halkalı Şahane Tığ İşi Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tığ işi örgü örnekleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim.güzel tığ işi dantel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce,

Tığımızı elimize alıp yirmi zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yuvanın üzerine üç zincir çekip otuz üç trabzan yapıyoruz.

2022 örgü modelleri

Şimdide arkadaşlar sarı ve beyaz renkli olmak üzere birbiri içine geçen halkalar oluşturuyoruz. Yapcağımız örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Hanımlar tarafından çok rağbet gören tığ işi şahane örgü örneği.

güzel örgü modelleri

Hemen ardından fileler oluşturacağız b güzel örgü modeli ile Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar çalışmalar yapabilirsiniz.

Tığ işi değişik dantel örgü modeli

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Yapımı Kolay Fantastik Tunus İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

örgü örnekleri yeni

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın