Yapımı Kolay Fantastik Tunus İşi Örgü Modeli

02.02.2022
1.147
Yapımı Kolay Fantastik Tunus İşi Örgü Modeli

Yapımı Kolay Fantastik Tunus İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting and Crochet online eğitim kursumuz da her gün yeni tunus işi örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tunus işi örgü modelinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tunus İşi Örgü Eğitim Videosu: Knitting and Crochet

Tunus işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting and Crochet Youtube kanalına bakabilirsiniz.

yeşil ve beyaz örgü modeli

Yapımı çok kolay fantastik tunus işi örgü modelini sizler için hazırladık umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tunus işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim.güzel tığ işi dantel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte.
Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce, tunus şişimizi elimize alıp göz kararı zincir çekip ardından on dokuz ilmek oluşturuyoruz.

kolay örgü modelleri

Çektiğimizi ilmekleri tek tek kapatıyoruz. Yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler.

güzel tunus işi örgü modelleri

Yeşil renkli fıstıkları oluşturuyoruz arkadaşlar güzel tunus işi örgü modelini istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz.

tunus işi örgü örnekleri

Şimidi ise araya yeşil renkli ip katacağız isteyenler farklı renkler katabilirler. Bu güzel tunus işi örgü modelinde beyaz ve yeşil renkler tercih edilmekte.

kolay örgü modelleri

Web sitemizde mevcut olan Tığ İşi Değişik Şahane Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

en güzel en yeni örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın