Bayılacağınız Tığ İşi Çiçek Yapımı Örgü Modeli Yeni

28.11.2022
386
Bayılacağınız Tığ İşi Çiçek Yapımı Örgü Modeli Yeni

Bayılacağınız Tığ İşi Çiçek Yapımı Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Bayılacağınız Tığ İşi Çiçek Yapımı Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu güzel örgü modelinde sarı renkli örgü ipi kullanılmakta ilk önce ipimizi tığımıza doluyoruz 21 zincir çekiyoruz ve trabzanlar yapıyoruz. Hemen arkasına 3 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz.

Modelimizin üzerine 5 zincir+ 1 tranzan yapıyoruz. Son zamanlarda çok rağbet gören bu güzel örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı kolay örgü modeline 2 zincir ve tranzalar şeklinde devam edeceğiz.

Modelimizin temelini 1 zincir+ 1 sık iğne+ 2 zincir+ 3 tranbzan yapacağız. Modelimiz trabzlar, sık iğneler ve zincirlerde oluşmakta herkesin kolaylıkla yapabileceği ve tercih edebileceği örgü modelini sizlerde denemelisiniz.

Modelimizin üzerine 5 zincir+ 3 trabzan yapacağız hemen arkasına 3 zincir ve trabzan yapmayı unutmayın. Modelimizin hemen ardından 3 zincir + 3 trabzan yapacağız. Hanımlar web sitemizde mevcut olan Son Zamanlarda Çok Tercih Edilen Zarif Örgü Modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Sıralı çıtı pıtı çiçekler oluşturduğumuz bu güzel örgü modeli ile güzel görünümler elde edebileceğiniz üzere şahane örgü çalışmalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın