Tığ İşi Dantel Pike Takımı Örgü Modeli

27.01.2022
3.616
Tığ İşi Dantel Pike Takımı Örgü Modeli

Tığ İşi Dantel Pike Takımı Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Tığ işi dantel pike takımı örgü modeli

Pike takımı için örnek arayan hanımlara fikir olsun yapımı kolay ve şık tığ işi dantel pike takımı örgü modelini hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

1- 1.15 mm lik dantel tığı

2- Altınbaşak maxi beyaz dantel ip

3- Makas

tığ işi örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Yapımı çok çok kolay tığ işi dantel pike takımı örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte. Sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirisiniz. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce.

Tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Hemen arkasına dört zincir, üç trabzan, dört zincir bir sık olacak şekilde küçük bir çiçek oluşturuyoruz.

dantel örgü modelleri

Küçük çiçeklerimizi oluşturup aralara fileli kare tığ işi dantel pike takımı örgü modeli oluşturuyoruz.

2022 dantel modelleri

Şimdide fileli kare danteller yapacağız arasına Yapamayanlar için videolu yapılışı var dileyenler varsa bakabilirler.

kolay dantel modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi modelimizi biraz büyütüyoruz ve en sonunda trabzanlar ve sık iğneler ile bir zemin yapıyoruz ve güzel dantel pike takımı örgü modelimiz hazırlanıyor.

pike takımı dantel örgü modelleri

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Tığ işi Şahane Dantel Motifi 2022 bakmanızı tavsiye ederiz.

Tığ işi dantel pike takımı örgü modeli

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın