Yeni Tunus İşi Kolay Örgü Modeli

Yeni Tunus İşi Kolay Örgü Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için yepyeni tunus işi kolay örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve adım adım yapılış videosunu yakından inceleyelim…

Yeni Tunus İşi Kolay Örgü Modeli

İki farklı renk kullanılarak yapılan şahane örgü modelini haydi öğrenelim. Sizlerin de beğeneceğini ve kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm yapımı çok çok kolay örgü modeli aşağıya yapılış aşamalarını ve adım adım videoyu ye yer almakta inceleyebilirsiniz. Bu arada yepyeni tunus işi örgü modelini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Yukarıdaki adım adım videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerini incelemek isteyen ve farklı örgü modelleri arayanlar için Knitting Love youtube kanalına bakabilirler.

örgü ipi
tığ işi örgü modelleri

Hanımlar farklı ve anlatımlı bu güzel örgü modelleri incelemek isterseniz web sayfamıza bakabilirsiniz aynı zamanda Çeyiz bohçalarını renklendirecek lif modelini incelemek isterseniz bu linkten Çeyizlik Lif Yapımı bakabilirsiniz.

kolay örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın