ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ : TIĞ İŞİ MODELİ 2024

27.06.2024
83
ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ : TIĞ İŞİ MODELİ 2024
örgü modelleri

Örgü bebek battaniye modeli tarifi ile sizlerleyiz kolay örgü modeli arayanların tercih edebileceği şahane örgüler yelek, şal ve farklı örgü modelleri. Bu güzel örgü modelini yapmaya ne dersiniz? Kolaylıkla yapabileceğiniz şahane örgü modeli yapılışını sizde yapabilirsiniz.

kolay örgü modelleri- tığ işi örgü modelleri- Video Tığ Örgü Yapımı

Bu güzel örgü modelinin adım adım yapılışını öğrenmek isteyenler eğitim videosu Knitting and Crochet Youtube kanalına bakabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Örgü bebek battaniye modelimizde i renkten oluşmakta sarı, beyaz ve pembe renkli ipler ama sizler istediğiniz renklerde yapabilir tek renk ile bu güzel örgü modelini oluşturabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Modelimiz birbiri üzerinden ilerlemekte alt sıramızda beyaz ip ile oluşturacağız örgü modelini büyüterek şahane kolay örgü modeli desenini oluşturabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Bebek tığ işi örgü battaniye modelinde tığımız 2.50 mm lik bir tığ ile yapılmakta modelin adım adım yapılışı youTube kanalından bulabilir ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Modeli daha da büyüterek istenilen bebek battaniye modelini elde edebilirsiniz. Yapımı kolay tığ işi ile yapılan şahane örgü modeli.

Video kaynak: Knitting and Crochet

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın