Yazma Kenarına İşlenen Akıllara Kazınacak İğne Oyası Modelleri 2023

Yazma Kenarına İşlenen Akıllara Kazınacak İğne Oyası Modelleri 2023

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için birbirinden güzel iğne oyası modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için yazma kenarlarına iğne oyası modellerini seçip derledik. Haydi yakından Yazma Kenarına İşlenen Akıllara Kazınacak İğne Oyası Modellerini iğne oyası modellerini inceleyelim…

şık iğne oyası modelleri

Yazma Kenarına İşlenen Akıllara Kazınacak İğne Oyası Modellerini sizler için hazırladık. Birbirinden güzel iğne oyası modelleri ve örnekleri. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. düz yazma kenarına hangi model tercih etmeliyim? ağır iğne oyası modelleri nelerdir? tülbent kenarlarına hangisi daha iyi olur? yazma kenarına hangisini yapmalıyım diyenler için hazırladık.

İğne oyası, geleneksel Türk el sanatlarından biridir genellikle özen gösterilerek yapılan şık ve sıkı dokumalar olarak bilinmektedir.

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri 2023

en güzel iğne oyası modelleri

İğne oyası yazma kenarı modellerini yazma kenarlarına, havlu kenarlarına ve tülbent kenarlarına göre şöyle sıralayabiliriz: 1. Çiçekli iğne oyası : yazma kenarlarında farklı renkler ve canlı renkler kullanılarak yapılan sık iğne ile dokunan yaprak modelleri ile kendine çekmekte.

yeni iğne oyası örnekleri tülbent

2. düz renk iğne oyası: genellikle çok sık kullanılmakla birlikte çeyiz bohçalarına ağır ve süslenmiş bir şekilde iğne oyası örnekleri işlemekte. Sık kullanılan düz renkler kına yeşili, gri, beyaz, siyah, pembe ve ana renklerdir.

2023 iğne oyası

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

3. lale iğne oyası : lale çiçeklerinden ilham alınarak yapılan mor, kırmızı beyaz renklerde çok sık kullanılmakta yukarıdaki görselde gördüğünüz iğne oyası modelinde yeşil, pembe ve mor renkli ipler kullanılmakta.

düz iğne oyası modelleri

4. Tülbent iğne oyası: tülbent kenarlarında kolaylıkla yapabileceğiniz renk renk çeşit çeşit iğne oyası modelleri işleyebileceğiniz çiçekler ve yaprakla ile oluşturabileceğiniz iğne oyası modelleri.

iğne oyası eğitim videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalında.

iğne oyası yazma kenarı modelleri

5. cıvıl cıvıl rengarenk iğne oyası: insanın baktıkça içini açan cıvıl cıvıl rengarenk iğne oyası modeli pembe, sarı turuncu, mor, pembe renkli iğne oyası modeli.

kolay iğne oyası modelleri

6. Tek ve çift başlıklı yapraklı iğne oyası : yazma kenarlarında işleyebileceğiniz yapması çok kolay bir o kadar da güzel iğne oyası modelini sizlerde kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Web sitemizde mevcut olan 13 tane düz renk yazmalara göz kamaştıran iğne oyası modellerini inceleyebilirsiniz.

ağır iğne oyası modelleri

Dikkat çeken renkler ile oluşan en güzel en yeni iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Düz yazma kenarlarında tercih edebilir ve çeyiz bohçalarına yapabilirsiniz.

süper iğne oyası modelleri

Siyah yazma kenarına şık ve zarif iğne oyası modelini sizlerde elde edebilir ve yazma, tülbent kenarlarında işleyebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

en pahalı iğne oyası modelleri

1.Oya Yazma: Türkiye’de yaygın olarak kullanılan yazma ve tülbentlerin kenarlarına işlenen iğne oyası çeşididir. Geleneksel Türk motifleriyle birlikte olanların yanı sıra modern ve farklı stillerde de oya yazmaları yapılmaktadır. 2. İnci Oyası modelidir.

iğne oyası tespih süsü

Tespih ucu iğne oyası modelini sizlerde bakmak isterseniz Çeyizlik 32 Adet Yepyeni Tespih Ucu Süsü İğne Oyası Modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

son çıkan iğne oyası modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Yazma Kenarına İşlenen Akıllara Kazınacak İğne Oyası Modellerinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın